اخبار

برگزاری نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان بویراحمد

برگزاری نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان بویراحمد
عملیاتی نمودن مطالبات مقام معظم رهبری در خصوص آسیب شناسی وضع موجودسبک زندگی در ایران از جمله مصوبات جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان بویراحمد در نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان بویراحمد بود.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان بویراحمد: نشست شورای فرهنگ عمومی شهرستان بویراحمد ظهر روز سه شنبه دوم تیر ماه 1394 در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان بویراحمد در این نشست با تبریک ماه پر خیر و برکت رمضان  وقبولی طاعات و عبادت بندگان، بر عمل به کردار وصدق گفتار و بهره مندی از برکات این ماه با برکت تاکید کرد.

سید سالار احمدی اساسنامه شورای فرهنگ عمومی شهرستان را در جمع اعضاء قرائت و اهداف و وظایف شورای فرهنگ عمومی شهرستان را تشریح نمود.

وی تشکیل جلسات شورای فرهنگ عمومی را یک ضرورت عنوان کرد.

 رییس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان بویراحمد گزارشی اجمالی از برنامه ها و فعالیت های شورای فرهنگ عمومی شهرستان بویراحمد را در سال گذشته ارائه نمود.

در ادامه هوشنگ یاری پور فرماندار بویراحمد هدف از تشکیل شورای فرهنگ عمومی را چاره جویی و کارساز بودن در راستای پیشگیری از آسیب های اجتماعی عنوان کرد.

فرماندار بویراحمد استفاده از فکر و اندیشه اعضای شورای فرهنگ عمومی و ارائه راهکار های مناسب در جهت تقویت فضای فرهنگی این شهرستان را مثبت و کارساز ارزیابی نمود.

یاری پور در  سخنان خود بر عملیاتی نمودن مطالبات مقام معظم رهبری در خصوص آسیب شناسی وضع موجودسبک زندگی در ایران و چاره جویی در این زمینه تاکید کرد.

در ادامه این نشست اعضای شورای فرهنگ عمومی شهرستان بویراحمد به بیان راهکارها و معضلات فرهنگی در شهرستان بویراحمد پرداختند .

در پایان 9 مصوبه به تصویب اعضای شورای فرهنگ عمومی رسید و احکام اعضائ ابلاغ شد.

 

 

 

۳ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۵۰
یزدانی /خبرنگار روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان بویراحمد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید