اخبار

دهبانی پور: هنرمندان موسیقی در ارتقای سطح دانایی ، شادی و نشاط جامعه سهیم هستند

دهبانی پور: هنرمندان موسیقی در ارتقای سطح دانایی ، شادی و نشاط جامعه سهیم هستند
نشست اهالی موسیقی با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار شد.

 به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بویراحمد، نیمروز چهارشنبه پنجم بهمن ماه 1395 نشست اهالی موسیقی با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در محل هتل جهانگردی یاسوج برگزار شد.

این نشست بعداز ضیافت ناهار، با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، معاونت امور هنری و سینمایی استان،  رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان بویراحمد، فریدون داوری شاعر و ترانه سرای محلی ،کارشناسان موسیقی ، رییس انجمن موسیقی استان و هنرمندان عرصه موسیقی از شهرستان های تابعه استان در فضایی صمیمی برگزار گردید.

 در ابتداهنرمندان موسیقی استان ،نقطه نظرات، موانع و راهکارها رادر راستای تحقق اهداف حوزه موسیقی بیان داشتند.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان  ضمن پاسداشت رشادتها و خاطرات شهدای انقلاب ، دفاع مقدس و شهدای آتشنشان که در جهت سربلندی و سرافرازی و امنیت و آرامش جامعه و ملت از جان و مال خویش مایه گذاشتند قدردانی کرد.

رضا دهبانی پوراز ضرورت و منزلت قدر و جایگاه هنرمندان موسیقی سخن گفت.

وی اظهار داشت: هنرمندان موسیقی در ارتقای سطح دانایی ، آگاهی و شادی و نشاط جامعه سهیم هستند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خاطرنشان کرد: ناملایمات را میدانیم و موانع را واقفیم، اگر چه خود کمک کار ایجاد محدودیتها نیستیم.

ایشان یادآور شدند : به طبع شما هنرمندان  آنگونه عمل خواهید کرد که انتظارات جامعه را برآورده خواهید کرد.

دهبانی پورگفت: در حوزه موسیقی سلیقه ها و نقطه نظرات متفاوت است و وظیفه ماست که به این دغدغه ها و حساسیت ها ارج بگذاریم و کمک کنیم، هرچند که ماهیت دین ما محدودیت ها نیست.

در ادامه رضا دهبانی پور افزود: از قبل مسئولیت و به فراخور شرح و وظایف و مبتنی بر منابع در اختیار در تشکیل  و راه اندازی انجمن و ترغیب و تقویت ساز و کارها واجرای برنامه ها در حوزه موسیقی از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بر خلق آثار فاخر انقلابی و بومی تاکید کرد و به هنرمندان پیشنهاد نمود در آغوش فکر و اندیشه و حضور در میدان عمل یاریگر فرهنگ و ارشاد اسلامی باشند. 

۷ بهمن ۱۳۹۵ ۱۱:۴۲
یزدانی/ خبرنگار روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بویراحمد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید