اخبار

تشریح برنامه های ستاد اقامه نماز اداره کل فرهنگ و ارشاد کهگیلویه و بویراحمد

تشریح برنامه های ستاد اقامه نماز اداره کل فرهنگ و ارشاد کهگیلویه و بویراحمد
بایگان گفت: طبق برنامه های مصوب وزارت فرهنگ و ارشاد تدوین و تصویب برنامه راهبردی سند نماز در دستور کار قرار گرفت و در این راستا در حال فعالیت هستیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، «سیدمجید بایگان» در نشست شورای اقامه نماز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد ضمن تسلیت شهادت سپهبد قاسم سلیمانی، با بیان اینکه برای نخستین بار بخشی از سایت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی به بارگذاری برنامه های نماز اختصاص یافته، گفت: از مهم ترین فعالیت ها ساخت فیلم کوتاه در زمینه نماز بود که این کار عملی شد.

کارشناس اقامه نماز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: طبق برنامه های مصوب وزارت فرهنگ و ارشاد تدوین و تصویب برنامه راهبردی سند نماز در دستور کار قرار گرفت و در این راستا در حال فعالیت هستیم.

وی از فعالیت هیئت ارزیاب این اداره کل و شهرستان ها سخن به میان آورد و اضافه کرد: برنامه های ابتکاری بومی را در دستور کار داریم که برای اظهار نظر در این نشست مطرح می شوند.

بایگان گفت: با هم فکری مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاون فرهنگی برنامه ای در دستور کار قرار گرفت که هر ماه یک کتاب دینی به همراه هدیه ای دیگر بدون اطلاع قبلی به افرادی که در نماز حضور مستمر دارند، اهدا شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: برگزاری مسابقه کتابخوانی نماز را در دستور کار داریم و کتاب آن با عنوان «نماز، مفتاح الجنه» تهیه شده و این مسابقه برگزار می شود.

۲۰ دی ۱۳۹۸ ۱۰:۰۳
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید