اخبار

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد:

تفاوتی بین فرهنگ و ارشاد و صدا و سیما نمی بینم

تفاوتی بین فرهنگ و ارشاد و صدا و سیما نمی بینم
رئوف با بیان اینکه تفاوتی بین فرهنگ و ارشاد و صدا و سیما نمی بیند، گفت: در شرایط خاص اقتصادی باید با هم افزایی کار مشارکتی انجام دهیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، «امیر رئوف» در نشست با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد پیرامون برنامه های این اداره کل، گفت: ارتباط بین صدا و سیما و فرهنگ و ارشاد می تواند موثر باشد و نیاز به همکاری بیشتر و مشترک داریم.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد از ساخت مستند و تله فیلم هایی در استان سخن به میان آورد و اظهار داشت: با استفاده از این فیلم ها و نمایش ها، ظرفیت استان را نشان دهیم.

وی ضمن تاکید بر اینکه باید به دنبال کارهای سرمایه ای برای حوزه فرهنگ باشیم، اضافه کرد: به حوزه خبر تاکید شد حوزه فرهنگ و هنر را ویژه ببینند حتی شهرستان ها را پوشش می دهیم.

رئوف با بیان اینکه تفاوتی بین فرهنگ و ارشاد و صدا و سیما نمی بیند، ادامه داد: در شرایط خاص اقتصادی باید با هم افزایی کار مشارکتی انجام دهیم.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد تلاش برای کارهای تولیدی با محتوای غنی در حوزه فرهنگ و هنر را یادآور شد و گفت: ضمن پخش تیزر جشنواره فیلم فجر، پوشش خبری جشنواره به معاونت ها تاکید شده است.

وی با اشاره به اینکه در جشنواره بزرگ تولیدات رادیویی و تلویزیونی استان ها از ظرفیت هنرمندان استان استفاده می شود، اضافه کرد: نیاز به مرکز دانشگاهی برای حوزه خبر و رسانه داریم.

رئوف با بیان اینکه استان کهگیلویه و بویراحمد یکی از استان های امن کشور است و نباید اخبار منفی زیاد منتشر شود، اظهار داشت: نشست های توجیهی برای خبرنگاران برگزار و این نکات مورد تاکید قرار گیرد.

مدیرکل صدا و سیمای مرکز کهگیلویه و بویراحمد ضمن تاکید بر اینکه باید زیبایی های استان از طریق رسانه ها معرفی شود، گفت: مطالبات به حق مردم نباید نادیده گرفته شود از طرفی سیاه نمایی نباید باشد.

۱۷ بهمن ۱۳۹۸ ۰۹:۱۵
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید