اخبار

همزمان با آخرین روز از برگزاری جشنواره فیلم فجر صورت می گیرد:

اکران فیلم های «کانی و ستاره»، «مردن در آب مطهر» و «خروج» در یاسوج

اکران فیلم های «کانی و ستاره»، «مردن در آب مطهر» و «خروج» در یاسوج
همزمان با هفتمین و آخرین روز از برگزاری جشنواره فیلم فجر، فیلم های «کانی و ستاره»، «مردن در آب مطهر» و «خروج» در سینما هنر یاسوج اکران می شوند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، «محمدعلی پیرسبزی» با اشاره به برگزاری سی و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر، گفت: 14 فیلم در جشنواره فیلم فجر امسال در سینما هنر یاسوج اکران می شوند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه فیلم ‌های جشنواره فجر و بخش کودکان در 26 نوبت درحال اکران هستند، اظهار داشت: این جشنواره در شهر یاسوج از 15 تا 21 بهمن درحال برگزاری است.

وی با بیان اینکه فیلم ها در یاسوج چهار نوبت در روز اکران خواهند شد، اضافه کرد: در بخش پروانه‌ ها یا کودک در مجموع پنج فیلم در استان اکران می‌ شود که این فیلم ها هر روز ساعت ۱۰ صبح در سینما هنر یاسوج اکران می شوند.

پیرسبزی یادآور شد: همزمان با هفتمین و آخرین روز از برگزاری جشنواره فیلم فجر، فیلم «کانی و ستاره» به کارگردانی عبدالرضا مجلسی در روز 21 بهمن ساعت 10 صبح برای کودکان و نوجوانان در سینما هنر یاسوج اکران می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد به فیلم های بخش «سودای سیمرغ» در این جشنواره اشاره کرد و گفت: فیلم های «مردن در آب مطهر» به کارگردانی نوید محمودی ساعت 16، «خروج» به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا ساعت 18 و «مردن در آب مطهر» به کارگردانی نوید محمودی ساعت 20 امروز 21 بهمن در سینما هنر یاسوج اکران می شوند.

وی با بیان اینکه استقبال بی نظیر دانش آموزان همراه با شور و نشاط آنها جذابیت خاصی را به این جشنواره بخشیده، ادامه داد: همچنین نشست های نقد و بررسی فیلم ھای سی ھشتمین جشنواره فجر بعد از ھر اکران برگزار می شود.

پیرسبزی گفت: در آئین اختتامیه پنجمین جشنواره فیلم فجر از فیلم سازان برتر استان که در دو سال اخیر موفق به تولید فیلم های مستند، داستانی، کوتاه و ... و همچنین  حائز رتبه های برتر  در جشنواره های معتبر ملی و منطقه ای و حتی بین المللی شدند، تجلیل و تقدیر می شوند

۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۰۷:۰۲
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید