اخبار

اکران فیلم «کانی و ستاره» در بخش سیمرغ پروانه ها

اکران فیلم «کانی و ستاره» در بخش سیمرغ پروانه ها
پیرسبزی گفت: همزمان با هفتمین و آخرین روز از برگزاری جشنواره فیلم فجر، فیلم «کانی و ستاره» به کارگردانی عبدالرضا مجلسی در روز 21 بهمن ساعت 10 صبح برای کودکان و نوجوانان در سینما هنر یاسوج اکران می شود.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، «محمدعلی پیرسبزی» با اشاره به برگزاری سی و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر، گفت: 14 فیلم در جشنواره فیلم فجر امسال در سینما هنر یاسوج اکران می شوند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد با بیان اینکه فیلم ‌های جشنواره فجر و بخش کودکان در 26 نوبت درحال اکران هستند، اظهار داشت: این جشنواره در شهر یاسوج از 15 تا 21 بهمن درحال برگزاری است.

وی با بیان اینکه فیلم ها در یاسوج چهار نوبت در روز اکران خواهند شد، اضافه کرد: در بخش پروانه‌ ها یا کودک در مجموع پنج فیلم در استان اکران می‌ شود که این فیلم ها هر روز ساعت ۱۰ صبح در سینما هنر یاسوج اکران می شوند.

پیرسبزی یادآور شد: همزمان با هفتمین و آخرین روز از برگزاری جشنواره فیلم فجر، فیلم های «کانی و ستاره» به کارگردانی عبدالرضا مجلسی در روز 21 بهمن ساعت 10 صبح برای کودکان و نوجوانان در سینما هنر یاسوج اکران می شود.

۲۱ بهمن ۱۳۹۸ ۰۷:۰۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید