اخبار

سی و هشتمین جشنواره فجر کهگیلویه و بویراحمد به ایستگاه آخر رسید

سی و هشتمین جشنواره فجر کهگیلویه و بویراحمد به ایستگاه آخر رسید
آئین اختتامیه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با حضور مسئولان کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، آئین اختتامیه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر (۲۱ بهمن) با حضور مسئولان کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج برگزار شد.

«محمدعلی پیرسبزی» در این آئین به برگزاری سی و هشتمین جشنواره بین المللی فیلم فجر اشاره کرد و گفت: ۱۴ فیلم در جشنواره فیلم فجر امسال در سینما هنر یاسوج اکران شدند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد اظهار داشت: جشنواره فیلم فجر در شهر یاسوج از ۱۵ تا ۲۱ بهمن برگزار شد.

وی با بیان اینکه فیلم ها در یاسوج چهار نوبت در روز اکران شدند، اضافه کرد: در بخش «سیمرغ پروانه‌ ها» در مجموع پنج فیلم در استان اکران شد.

پیرسبزی یادآور شد: در بخش سودای سیمرغ نیز ۱۴ فیلم برای علاقه مندان به نمایش درآمد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: امسال دو نمایش از این استان به جشنواره بین المللی فیلم فجر راه یافت.

وی با اشاره به اینکه این نمایش ها اجرای موفقی در جشنواره داشتند، اضافه کرد: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در زمان اجرای یکی از این نمایش ها حضور داشت.

پیرسبزی حضور استاندار کهگیلویه و بویراحمد را نشانه توجه به اهالی فرهنگ، هنر و رسانه دانست و گفت: استاندار استان پیگیر تالار مرکزی یاسوج بوده و هستند.

۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۲:۱۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید