اخبار

در نشست مشترک مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و میراث فرهنگی کهگیلویه وبویراحمدمطرح شد:

پیرسبزی : رشد و اعتلای فرهنگ و هنر استان در سایه نگاه تعاملی متولیان فرهنگی ایجاد می شود

پیرسبزی : رشد و اعتلای فرهنگ و هنر استان در سایه نگاه تعاملی متولیان فرهنگی ایجاد می شود
نشست مشترک مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و میراث فرهنگی کهگیلویه وبویراحمد با هدف برنامه ریزی نوروز سال 99 برگزار شد.
 

 به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه و بویراحمد، در این نشست مشترک که در اداره میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان برگزار شد، طرفین بر برگزاری برنامه های متنوع فرهنگی و هنری در ایام نوروز با توجه شرایط روانی ناشی از ویروس کرونا در سطح  جامعه تاکید کردند.

محمد علی پیرسبزی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمدگفت: فرهنگ و هنر این استان باید با برنامه ریزی،هم اندیشی و هم افزایی دستگاه های فرهنگی رشد و ترقی کند و این مهم در سایه نگاه تعاملی متولیان فرهنگی حاصل می شود.

وی با بیان اینکه شادی و نشاط اجتماعی همواره از سیاست های اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد خاطرنشان کرد: با تولید برنامه های فاخر فرهنگی و هنری و محتوای با کیفیت باید برای جامعه و مخاطبان  جذابیت کنیم. 

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان افزود: آمادگی کامل جهت همکاری در برگزاری جشن های نوروزی با اداره کل میراث فرهنگی برای محتوای برنامه را داریم.

در این نشست همچنین مجید صفایی مدیرکل میراث فرهنگب،صنایع دستی و گردشگری استان با تقدیر از حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی ومعاونین گفت: جلسات متعددی در خصوی ستاد تسهیلات سفر با حضور استاندار برگزار شد.  

وی با اشاره به برگزاری برنامه های فرهنگی و هنری  نوروز99 افزود: از 2 الی 12 فروردین جشن های نوروزی در قالب نوروزگاه با همکاری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در سایر شهرستان های استان برگزار می شود.

۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۵۸
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید