اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد: جشنواره ملی آموزش،آگاهی،آرامش با هدف "کرونا را شکست می دهیم "برگزار می شود

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد:  جشنواره ملی آموزش،آگاهی،آرامش با هدف "کرونا را شکست می دهیم "برگزار می شود
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد گفت: جشنواره ملی آموزش،آگاهی،آرامش با هدف "کرونا را شکست می دهیم " بصورت غیرحضوری در دو رشته پوستر و موشن گرافی برگزار می شود.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد محمد علی پیرسبزی در گفتگو با خبرنگاران افزود: در شرایطی که سلامت روانی جامعه متاثر از شیوع ویروس کرونا می باشد، هنرمندان میتواند مروج امید و نشاط اجتماعی در جامعه باشند.

وی ادامه گفت: در همین راستا جشنواره ملی آموزش،آگاهی،آرامش با گستره ملی در دو رشته "پوستر و موشن گرافی" بصورت غیر حضوری با محوریت کرونا را شکست می دهیم  با همکاری انجمن هنرهای تجسمی استان برگزار می شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی  کهگیلویه وبویراحمد  هدف از برگزراری این جشنواره غیر حضوری را اطلاع رسانی،ارتباط صحیح و منطقی درجامعه و آموزش فرهنگی در رابطه با ویروس کرونا  عنوان کرد.

وی با بیان اینکه ارتباط با فضای اجتماعی و فرهنگی تنها در گرو هنرمند بودن نیست تصریح کرد: تاثیر حضور هنری هنرمندان در عرصه ها و موقعیت های مختلف می تواند توانایی و نقش آنها را پررنگ تر   کند.

پیرسبزی با اشاره به نحوه برگزاری این جشنواره بیان کرد: هنرمندان علاقمند می توانند آثار خود را بدون محدودیت ارسال اثر و شرایط سنی که در فراخوان اعلام می شود،   تا تاریخ  10  فروردین ماه 1399 به  شماره واتس آپ (۰۹۱۷۷۰۵۳۲۹۵)  ارسال کنند.

 وی در پایان با اعلام جوایز نفرات برتر این جشنواره گفت: در رشته موشن گرافیک نفر اول مبالغ "20 میلیون ریال"، نفر دوم " 15 میلیون ریال"   و نفر سوم " 10 میلیون ریال"  و همچنین  در رشته پوستر  نفر اول مبالغ "10 میلیون ریال"، نفر دوم " 7 میلیون ریال"   و نفر سوم " 5 میلیون ریال"اهدا می شود.

 

۱۹ اسفند ۱۳۹۸ ۱۲:۰۴
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید