اخبار

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی عنوان کرد:

تعین سازوکارهای رسانه ای کرونا در جلسه شورای اطلاع رسانی کهگیلویه وبویراحمد

تعین سازوکارهای رسانه ای کرونا در جلسه شورای اطلاع رسانی کهگیلویه وبویراحمد
جلسه شورای اطلاع رسانی استان کهگیلویه وبویراحمد با تعیین سازوکارهای رسانه ویروس کرونا در استان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد، محمد علی پیرسبزی در این جلسه گفت: درک اهمیت موضوع کرونا و ایجاد وحدت رویه در امر اطلاع رسانی برای ارائه صحیح اخبار و اطلاعات به مردم رسالت اصلی رسانه های استان باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه غایت فرهنگ و هنر ارتباط است خاطرنشان کرد: آنچه در شرایط کنونی لازم است باید با مثبت اندیشی و دمیدن امید به جامعه تلاش کنیم و این مهم باید هدف گذاری شورای اطلاع رسانی و همچنین رسانه های استان تحقق یاید.

 مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان ، ترویج انتشار محتوای آموزشی به مردم از طریق رسانه ها را یک ضرورت انکار ناپذیر دانست و تصریح کرد: باید تولیدات فرهنگی و هنری در راستای آموزش عمومی در این مدت بیشتر باشد.

پیرسبزی با اشاره به برنامه های تخصصی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در این راستا گفت: جشنواره ملی غیر حضوری هنرهای تجسمی در دو رشته "گرافیک و موشن گرافیک" و جشنواره "استندآپ کمدی" در استان برگزار می شود که فراخوان آنها اعلام شد.

در این جلسه که با حضور اعضای شورای اطلاع رسانی استان برگزار شد مقرر شد همه مصوبات شورا بعنوان سازوکارهای رسانه ای استان در خصوص پیشگیری از ویروس کرونا ضمانت اجرایی داشته باشد.

 

 

۲۲ اسفند ۱۳۹۸ ۰۹:۵۱
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهگیلویه وبویراحمد |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید