اخبار

دست های کریمانه کانون های فرهنگی مساجد گچساران در ماه رمضان

دست های کریمانه کانون های فرهنگی مساجد گچساران در ماه رمضان
رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گچساران گفت: کانون فرهنگی و هنری مساجد شهرستان بسته های معیشتی به مناسبت ماه رمضان بین نیازمندان توزیع کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گچساران؛«امیرحسین نوروزی» ضمن تسلیت فرارسیدن سالروز شهادت امام علی (علیه السلام)، اظهار داشت: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری مبنی بر برگزاری رزمایش «مواسات و همدلی مومنانه»، کانون های فرهنگی و هنری مساجد به عنوان یکی از مردمی ترین نهادها، در این راستا فعالیت های خوبی انجام می دهند.

رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گچساران دستگیری از نیازمندان را وظیفه ای همگانی دانست و اظهار داشت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و آسیب پذیری بخشی از اقشار جامعه به دلیل از دست دادن شغل، این کانون فرهنگی و هنری به توزیع بسته های معیشتی بین نیازمندان اقدام می کند.

وی یادآور شد: در همین راستا، رابطین کانون در محله های شهر و روستاها، دفتر امام جمعه، امام جماعت و نمازگزاران به شناسایی افراد بی بضاعت و نیازمند پرداختند.

نوروزی این بسته های معیشتی و بهداشتی را شامل قند، روغن، برنج، ماکارونی، سویا، مرغ گرم، عدس، رب گوجه فرنگی، مایع ظرفشویی، شامپو، مایع دستشویی دانست و گفت: این بسته ها با همکاری کانونهای مساجد، مشارکت مردمی و خیرین تهیه و توزیع شد.

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۵:۰۰
روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گچساران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید