اخبار

کتابت آیات قرآن مجید در شب قدر در فرهنگسرای ارشاد کهگیلویه

کتابت آیات قرآن مجید در شب قدر در فرهنگسرای ارشاد کهگیلویه
کتابت بخشی از آیات قران توسط 30نفر از هنرمندان خوشنویس به نیت 30 جزء قرآن در شب بیست وسوم رمضان

به همت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و خوشنویسان بلاد شاپور  کتابت قران مجید در شب بیست و سوم ماه رمضان در فرهنگسرای ارشاد اسلامی واقع در کوی ازادگان برگزار خواهد شد .

ایرج کاظمی جو رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کهگیلویه ضمن گرامی داشت لیالی پرفیض قدر و آرزوی قبولی طاعات وعبادات مسلمین گفت:بنا به روایات برای هر ماهی بهاری است و بهار رمضان قران است چرا که این کتاب آسمانی در این ماه بر سینه مبارک پیامبر ص نازل شده است . رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود :ماه رمضان فرصت تهذیب نفس و راه روش درست بندگی خداست و سعادتمند کسی است که در این راه ضمن بهره گیری از آیات روح بخش قران مجید فرصت تامل و تدبر در این کلام سراسر نور را داشته باشد.

کاظمی جو با یاد اوری فعالیتهای فرهنگی و هنری در ماه مبارک رمضان خاطر نشان شد که اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بنا بر رسالت فرهنگی و هنری خود در این ماه برنامه هایی تدارک دیده که متاسفانه به علت وجود بیماری منحوس کرونا بخشی از برنامه ها قابلیت اجرایی ندارند ، اما برخی از برنامه ها با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و رعایت بهداشت قابل اجرا ستک ه برنامه حاضر از همین برنامه هاست .

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی  ضمن تقدیر از هنرمندان به ویژه انجمن خوش نویسان بلاد شاپور گفت تعداد 30 نفر از هنرمندان خوشنویس به نیت 30 جزء قرآن در شب بیست وسوم رمضان اقدام به کتابت بخشی از آیات قران  می نماید.

کاظمی جو در پایان گفت این برنامه از ساعت 21 شنبه شب99/2/27 مصادف با سومین شب از لیالی قدر در فرهنگسرای اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی واقع در کوی آزادگان بر گزار می گردد.

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۱۵:۰۳
روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان کهگیلویه |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید