اخبار

پردیس فرهنگی هنری گچساران تا پایان سال 99 به بهره برداری می رسد

پردیس فرهنگی هنری گچساران تا پایان سال 99 به بهره برداری می رسد
​​رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی گچساران گفت: با انتخاب پیمانکار و عملیات اجرایی پردیس فرهنگی هنری گچساران تا پایان سال ۹۹ به بهره برداری خواهد رسید.

به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گچساران،امیر حسین نوروزی افزود: این طرح ها هم اکنون با اعتباری بیش از ۱۷۰ میلیارد ریال در دست اجراست.

وی تصریح کرد: پردیس هنری شهر دوگنبدان در زمینی به مساحت ۱۱ هزار متر مربع و با زیربنای ۶ هزار و ۵۰۰ مترمربع در حال ساخت است و ۶۷ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

نوروزی بیان کرد: ۱۲۰میلیارد ریال اعتبار برای تکمیل طرح احداث پردیس فرهنگی هنری شهر دوگنبدان در نظر گرفته شده است.

وی ادامه داد: اجرای فاز دوم این طرح هم اکنون در مرحله مناقصه است و با انتخاب پیمانکار و عملیات اجرایی پردیس فرهنگی هنری این شهر تا پایان سال ۹۹ به بهره برداری خواهد رسید.

نوروزی  ابراز داشت: برای انجام فاز نخست این طرح ۱۳۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

وی بیان کرد: این پردیس هنری از بخش‌های مختلفی از جمله سالن موسیقی، سالن همایش و برنامه‌های عمومی، سالن پلاتو، نگارخانه، گالری، موزه، سینما، گیم نت، کافی نت، سالن کنفرانس، کتابخانه تخصصی، مجموعه اداری و پارکینگ تشکیل شده است.

نوروزی اظهار داشت:  طرح مجتمع فرهنگی آفتابگردان این شهرستان در زمینی به مساحت ۹ هزار متر مربع و پنج هزارو ۱۰۰ متر مربع زیر بنا از سال ۸۳ آغاز شده که در این مجتمع بزرگ ۱۰ واحدی سالن آمفی تئاتر، محل استقرار انجمن‌های ادبی و کتابخانه و تالار نمایش پیش بینی شده بود.

وی میانگین پیشرفت فیزیکی این طرح را ۷۰ درصد اعلام کرد و گفت: تاکنون ۵۹ میلیارد ریال برای این طرح فرهنگی هزینه شده و برای تکمیل این طرح ۶۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

دستگاه بهره بردار مجتمع فرهنگی آفتابگردان پارک علم و فناوری و اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹ ۰۸:۵۷
روابط عمومی اداره فرهنگ وارشاد اسلامی شهرستان گچساران |

نظرات بینندگان

نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید